Zákazníci

Jsme dodavateli mnoha strojírenských firem, především z jihomoravského kraje a jeho okolí. Mezi naše zákazníky patří především výrobci strojů a zařízení, slévárny, kovárny, malé i větší firmy zabývající se zakázkovou kovovýrobou. Mezi naše významné zákazníky patří například:

Královopolská, a.s. - dodavatel aparátů pro chemický a petrochemický průmysl. Výrobce jeřábů,  které nacházejí uplatnění nejen v hutním průmyslu, ale i v dalších odvětvích.

BOMAR, spol. s r.o. - jeden z největších českých výrobců pásových pil.

TOS KUŘIM - OS, a.s. - výrobní program společnosti je zaměřen na velké frézky a obráběcí centra, která umožňují obrábění těžkých, rozměrově a tvarově velmi složitých obrobků až z pěti stran s použitím souvislého řízení v pěti osách. Jedná se zejména o obráběcí centra s posuvným stojanem a portálová obráběcí centra. Výrobní program zahrnuje i technologická pracoviště šitá na míru dle potřeb zákazníků.

Sklářské stroje Znojmo, s.r.o. - výroba strojů na výrobu, zpracování a zušlechťování skla či skleněného vlákna, výroba pekařských pecí, výroba strojů do linek na obalové sklo.

ROmiLL, spol. s r.o. - technologie pro výrobu a skladování krmiv,  zařízení pro průmyslový a mikrovlnný ohřev.

ČEZ ENERGOSERVIS spol. s r.o. - obraběčství, zámečnictví a nástrojářství.

AB KOMPONENTY s.r.o. - výroba dílců a komponent pro strojírenství a elektrotechnický průmysl.

KGF HYDRAULIKA s.r.o. - zabývá se vývojem, výrobou a prodejem profesionálního hydraulického nářadí, především hydraulických válců, čerpadel a úplného příslušenství k zajištění jejich funkce.

EURO BAGGING, s.r.o. - výrobce vysoce kvalitních technologií pro uskladnění a zpracování píce, obilovin, vedleších produktů a kompostování.

VKV HORÁK s.r.o. - ryze česká firma, se zaměřením na konstrukci, vývojové práce v oblasti strojírenství, nástrojářství a kovoobrábění.

WYKOV spol. s r.o. - výroba a modernizace výtahových pohonů, výtahových dílů a zařízení pro servis a modernizace výtahů.   

ZOKO, spol. s r.o. -  kovoobrábění, především obrábění hliníkových odlitků - svorek pro vysoké napětí. Nástrojářské práce.